naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

Albertine Agnesschool contactgegevens

Adresgegevens

Albertine Agnesschool 
Euterpestraat 28-1
8915 BB Leeuwarden

Telefoon: 0582136282
Mailadres: info@albertineagnesschool.nl

 
menu

PremiƩre film leerlingenraad: Fries museum

- maandag 25 november 2019 -

Onze leerlingenraad, tevens ook kinderdirectieteam van het Fries museum heeft in samenwerking met het Fries Museum een film gemaakt: 'Wat doen jullie nu eigenlijk. - Op onderzoek met de kinderdirectie".
De film is gemaakt door de kinderen in samenwerking met het Fries Museum. De titel van de film is: "Wat doen jullie nu eigenlijk. – Op onderzoek met de kinderdirectie". In de film hoor je de kinderen scherpe vragen stellen aan de medewerkers van het museum. Zo worden onder andere de directeur, de technische dienst en de beveiliger geïnterviewd. Deze film wordt door het museum gebruikt als promotiemateriaal. Zodat iedereen op de hoogte zijn van wat er nu eigenlijk achter de schermen van een museum gebeurt. Via onderstaande link kunt u zelf deze prachtige film bekijken.

https://youtu.be/vPkNZTKybqE

25 november 2019

PremiƩre film leerlingenraad: Fries museum

Onze leerlingenraad, tevens ook kinderdirectieteam van het Fries museum heeft in samen... Lees meer...

18 oktober 2019

Open dag dinsdag 5 november 2019

Dinsdag 5 november 2019 staan wederom de deuren voor u open om bij ons een kijkje te n... Lees meer...

07 maart 2019

Open dag dinsdag 19 maart 2019

Dinsdag 19 maart 2019 staan wederom de deuren voor u open om bij ons een kijkje te nem... Lees meer...